![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEgho_C3ao_R7GnkXgIqIFKSwxXVj4wqnWqrErpnLrQPisy32toskH2AvW4Ahz6gbT6E6mG4a2vax1GyrSRIWZGfYLms1_3ckLMKLaF8tULjSEUWKlKuEaF5UtdaHHEg3owyM2sCdhG0n1A/s400/DSCN1456a.jpg)
"Συνολική Εκτίμηση Εισροών, Εκροών και Περιβαλλοντικών Πιέσεων σε κλειστές Μοναστηριακές Κοινότητες. Περίπτωση μελέτης: Ι. Μ. Παντοκράτορος Αγίου Όρους",
η οποία θα πραγματοποιηθεί την Τρίτη 25 Νοεμβρίου 2008 και ώρα 10 το πρωί στο αμφιθέατρο του Τ.Ε.Ι. (Πλατεία Κάλβου στη Ζάκυνθο). Να σημειωθεί, ότι Εισηγήτρια και Επιβλέπουσα της εργασίας ήταν η κ. Ευσταθία Σκώττη.
Τού ευχόμαστε από καρδιάς να βιώνει πάντα επιτυχίες στη ζωή του, επιδεικνύοντας πάντα το ίδιο ήθος, την ίδια καλοσύνη και την ίδια επιμέλεια με ό,τι καταπιάνεται!
*** Στη φωτό, φοιτητές στο μάθημα "Θρησκεία και Περιβάλλον". Πρώτος από αριστερά, ο Δημήτρης Λούκας.